Найзручніші поїздки – таксі Shark у Кривому Розі

У наш час мешканці Кривого Рогу звикли досить часто користуватися послугами служб таксі. Як правило, саме таксі допомагає криворіжцям вчасно потрапити на роботу, ділову зустріч, навчання чи тренування, а також не запізнитися на літак чи поїзд. І тільки найкраще таксі допоможе вам не тільки оперативно потрапити з точки А в точку Б, а й надасть чимало переваг такого способу переміщення.

Маса переваг

Однією з найвідоміших і зручних для мешканців Кривого Рогу служб таксі є, звичайно ж, Shark. Численні переваги співпраці допомагають цій службі лідирувати у місті та надавати своїм клієнтам послуги лише найвищого класу. Серед приємних бонусів від співпраці з таксі Shark слід зазначити такі, як:

  • значний автопарк з можливістю вибору для поїздки автомобіля різних класів, від економ-варіанту до представницького авто;

  • стовідсотково справний транспорт та ввічливий, адекватний персонал;

  • низькі тарифи як на поїздки, так і на очікування;

  • можливість отримати найрізноманітніші додаткові послуги від Shark (наприклад, доставку за допомогою автомобіля, мотоцикла або навіть пішки, евакуатор, мікроавтобус для великих компаній або вантажне таксі, безпечне перевезення дітей та тварин завдяки спеціальним тарифам, послуги водія компанії, можливість встановити свою ціну на проїзд і багато іншого);

  • можливість оплати карткою та дуже швидка подача автомобіля.

6

Зручно та безпечно

Крім того, слід нагадати також про можливість замовити послуги таксі Shark за допомогою популярної безкоштовної програми. Її легко можна завантажити з магазинів різних компаній на різні операційні системи смартфонів і встановити буквально кілька кліків. Після швидкої реєстрації, яка також не забере у мешканців Кривого Рогу надто багато часу, ви одразу зможете замовляти машину та чекати на її подачу. Додаток від таксі Shark відрізняється низкою функціональних переваг перед подібним софтом, і полягають вони, перш за все, у дуже точній геолокації (вам не доведеться занадто довго пояснювати водієві, куди і як проїхати, щоб вас забрати), зниженій, порівняно з викликом через оператора, ціні на проїзд (що особливо актуально у післясвятковий час), можливості безготівкової оплати з банківської картки, а також безліч інших корисних для кожного криворіжанина опцій.

Замовляти Shark-таксі за допомогою сучасного та зручного застосування з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом – це не тільки економно та прогресивно, але й дає можливість відслідковувати прибуття машини на вашу адресу, бачити рейтинг водія та оперативно з ним зв’язуватися, коригувати адресу призначення.

Comments

.,.,.,.