Фільм “Вантажівка” про Олександра Михалевича завоював перемогу на Нью-Йоркському кінофестивалі

 

Серед криворіжців Олександр Михалевич більш відомий як “Рікша” про якого був знятий історичний фільм “Вантажівка” режисером з Кривбасу В’ячеславом Мерзлікіним, пише kryvyi-rih-trend.in.ua.

Перемога

Про тріумф фільму “Вантажівка” на заході “Нью-Йоркська міжнародна кінопремія” стало відомо після публікації поста режисера в соціальних мережах. В’ячеслав заявив, що тепер навіть в Нью-Йорку будуть, знати, що Олександр не рікша – він Вантажівка.

Фільм був знятий про історію його життя, про справу його життя, про те як Олександр хоче щоб його називали “Вантажівкою” і дали можливість спокійно займатися тим, чим хоче і надалі здійснювати свої мрії.

Прем’єри кіно в рідному місті ще не було, планована дата також не відома. Намічається участь ще в декількох конкурсах. Зараз у відкритому доступі в інтернеті можна подивитися трейлер до фільму “Вантажівка”

Історія Олександра

Олександр родом з звичайнісінької сім’ї. З раннього віку, а точніше з 11 років Саша вирішив самостійно заробляти гроші на їжу і на життя. Коли він став більш дорослішим, почав працювати з доволі габаритними перевезеннями. Олександр був і вантажником і шофером в одній особі. Він робив всі перевезення на своїх двох ногах і спині, що є просто колосальною працює і виконаною роботою. Він перевозив вантаж навіть не рекордні 100 кілометри в день, а вага його вантажу при такому перевезенні становила не більше 1,5 тонни. За кілька днів Олександр навіть добирався до Херсона, відпочивав по кілька годин, але вантаж який він перевозив, абсолютно завжди привозив в цілому і збереженному вигляді.

У Олександра були звичайні мрії. До свого транспорту він мріяв приробити спеціальну кабіну, в якій під час роботи зі зручностями можна було б відпочити. Він ніколи не сидів без діла, завжди шукав роботу і був зайнятий улюбленою справою.

Але багато жителів Кривбасу, так звані “хулігани” до Олександра ставилися з агресією. Він неодноразово піддавався нападам і цькування в його сторону. Як то раз на нього було скоєно збройний напад. Був приставлений до голови пістолет і чути погрози вбити.

В один звичайний робочий день Олександра було скоєно черговий напад п’яного криворіжця. Який почав відразу ображати його, після бити транспорт і самого Сашка. Але в цей раз він вирішив постояти за себе і завдав нападнику п’яному чоловікові ножові поранення. Після чого нападник подав до суду за нанесення тілесних поранень, і Сашу засудили до 5 років в’язниці, але криворіжці були на боці Олександра Вантажівки та їх обурило таке рішення, в слідстві чого захист Саші подав оскарження. Після якої суд оглянув рішення і змінив вердикт на умовний термін на 3 роки ..

Така нелегка доля Олександра надихнула криворізького режисера В’ячеслава Мерзлікіна на створення кінострічки. Фільм визнали найкращим на Нью-Йоркському кінофестивалі. Тепер Сашину важку історію знають в Нью-Йорку і з прем’єрою фільму дізнається весь світ.

Comments

.,.,.,.