Переваги верифікації за допомогою дзвінка при вході в мобільний додаток

Під поняттям «верифікація» мають на увазі додатковий рівень захисту. Найзручніший метод, авторизація по дзвінку замість смс, такий спосіб, наприклад, використовують мешканці при вході в мобільний додаток «Дах». У чому переваги такого рішення? Чи це дійсно зручно? Жителям Кривого Рогу варто дізнатися про це більше.

Створення мобільного додатку та його впровадження

Програма «Дах» – це нерухомість користувача в смартфоні, що вже саме по собі дуже зручно та просто. Для входу необхідна верифікація користувача по номеру мобільного телефона мешканців, представників керуючих компаній. Тобто кожен мешканець використовує для цього свій смартфон або веб-браузер.

Тимчасові труднощі

Аналізуючи всі варіанти з верифікації користувачів, привернув увагу спосіб підтвердження телефонного номера через дзвінок. Це легко, зрозуміло кожному користувачу. Адже що може не подобатися мешканцям — це введення довгого коду з смс, тому розробники додатку шукали і знайшли ідеальне рішення, скориставшись послугами https://ittell.com.ua/mainua.

Мешканці мали змогу вибрати один із двох доступних варіантів:

  • натискання кнопки 1 в IVR меню;
  • введення коду (чотири останні цифри) номеру вхідного дзвінка.

Далі був етап тестування, практична перевірка сервісу. Таким чином, був обраний найкомфортніший спосіб підтвердження. Головними орієнтирами під час роботи були стабільна робота сервісу та миттєва доставка дзвінка. Усього цього вдалося досягти.

Переваги вибору

Після тестування системи, клієнт вибрав варіант «натискання кнопки 1 в IVR меню». Перед запуском проекту в роботу потрібно було записати голосове повідомлення за допомогою професійного диктора та затвердити його.

Загалом можна виділити такі переваги верифікації за допомогою дзвінка при вході в мобільний додаток.

  1. Простий спосіб, цілком зрозумілий та доступний кожному мешканцю.
  2. У мобільному додатку є особистий кабінет, де зібрана повна інформація з реальними номерами користувачів та статистикою.
  3. Підтвердження телефонного номера з ПК або за допомогою мобільного додатку — це ще й зручно.
  4. Жодного довгого очікування. Моментальна авторизація та 100% доставка дзвінка.
  5. Це ще й економне рішення, адже мінімум утричі дешевше, ніж надсилання смс.

Спрощене, ефективне та економне рішення без довгих, складних кодів із смс. Справді, переваг у цьому виборі багато.

Як спробувати та інтегрувати це у ваш проект?

Компанія «ITTell – Innovative Technologies for Business» пропонує також оцінити комфорт та простий у використанні сервіс. Інтеграція у ваш проект пройде максимально швидко, спробувати можна безкоштовно. Для цього потрібно натиснути на офіційному сайті компанії на вікно «Спробувати безкоштовно» із зазначенням номера контактного телефону та імені, також користувач вказує зручний час для дзвінка та підтверджує бажання натисканням клавіші «Наберіть мене». Ініціативні клієнти можуть зателефонувати по контактному номеру телефона +38044 338 0 338.

Найкраще про компанію говорять її роботи. Перейшовши в Instagram https://www.instagram.com/ittell2fa/, можна дізнатися більше про успішні кейси, послуги та відгуки клієнтів.

Comments