Як вибрати професійного репетитора англійської в Кривому Розі і не помилитися?

Отримавши одного разу статус мови міжнародного спілкування, англійська одночасно стала й ключем до успіху в різних сферах життєдіяльності. Це, в свою чергу, послужило поштовхом для появи безлічі шкіл і курсів англійської мови https://myenglishworld.pro/.

Однак, як виявилося, такий спосіб навчання підходить далеко не всім. Наприклад, якщо ви зайнята людина або не маєте навичок роботи в групах, курси англійської вам навряд чи підійдуть.

З іншого боку, якщо говорити про самоосвіту та онлайн-курси, то тут все ще складніше, оскільки знадобляться здібності до організації самостійної роботи та величезна самодисципліна. Загалом, такий варіант, скоріше, доля обраних. Що в такому випадку залишається? Індивідуальні заняття з репетитором, про що й поговоримо в цій статті.

Чим хороший репетитор відрізняється від поганого?

Скажімо так, ті, хто ходив по цій дорозі, знають, що хороші репетитори англійської на вагу золота і їх цінують. І це не просто слова.

Такі викладачі класу “люкс” використовують власні методики та напрацювання й протягом 2-3 занять визначають з високою точністю потенціал учня. У своїй роботі вони використовують всі наявні можливості, в тому числі й новітні розробки. Зокрема,

  • відео та аудіозаписи;
  • періодику і художню літературу;
  • скайп;
  • спілкування мовою носія.

При цьому яким би не був хорошим викладач, багато в чому якість навчання залежить від вас. Саме тому, вже на першому занятті рекомендується розповісти репетитору про свої цілі та плани. Це важливо, оскільки дасть чітке розуміння вашої мотивації та допоможе вчителю правильно підібрати ефективні засоби подачі матеріалу та методику.

У чому переваги роботи з репетитором?

перекладач

Головне тут розуміти, що, погоджуючись на такий варіант, ви відмовляєтесь від групового методу на користь поточно-урочної системи з індивідуальним підходом. Як показує практика, такий варіант ідеально підходить для людей, які вже мають базові знання та бажають підвищити свій поточний рівень.

Важливо! Перша ознака того, що вам пощастило з репетитором англійської — це використання ним плану занять та індивідуальних завдань на кожному уроці.

Як вибрати репетитора англійської мови?

Для того щоб визначити професійний рівень майбутнього наставника, для початку поспілкуйтеся з ним і поставте йому кілька запитань, відносно навчання. Про що запитати викладача?

  1. Який метод (методи) він використовує в навчанні?
  2. Займається він репетиторством постійно або це його додатковий заробіток?
  3. Хто він за фахом викладач чи перекладач?

Останнє питання важливе, оскільки перекладачі зазвичай репетитори так собі. Мову вони знають чудово, а ось з методиками подачі матеріалу не знайомі, відповідно, страждає й якість навчання.
Важливий момент — репетитор з репутацією ніколи не стане “заманювати” вас до себе в учні, оскільки від останніх у нього, як правило, немає відбою.

Що робити після опитування? Зустрітися та подивитися, що викладач вам запропонує. Якщо вам пощастило і це професіонал, то вас чекає обов’язковий тест на визначення рівня знань, пробне безплатне заняття й в підсумку — детальний план навчання, де всі етапи “великого шляху” будуть у вас перед очима.

Comments

.,.,.,.