Талановита акторка з Кривого Рогу – Катерина Вишнева

Катерина Вишнева є уродженкою Кривого Рогу. Вона талановита актриса театру та кіно. Вишнева знялася у багатьох фільмах і телесеріалах, а також різних телевізійних проектах. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Юні роки Вишневої

Майбутня актриса Катерина Вишнева народилася у 1986 році у місті гірників та металургів Кривому Розі. Вона росла і виховувалась у дуже бідній родині. При цьому маленька Катерина Вишнева була дуже активною, але батьки не мали коштів, щоб віддати її на платний гурток. Тому Вишнева у дитинстві відвідувала усі безкоштовні гуртки, які тільки були. Вона ходила в гурток стройової підготовки, вивчала історію, захоплювалася радіотехнікою, проходила медичні курси, грала у баскетбол та волейбол, відвідувала туристичний гурток, народні та естрадні танці, художню гімнастику, а також вокал та фортепіано. З дитинства вона була дуже різнобічною особистістю. Абсолютно кожен гурток їй подобався. Але існувала така проблема, коли юнаня Катерина Вишнева досягла певної мети і ставала найкращою з найкращих, їй ставало не цікаво займався тією чи іншою діяльністю. Тому гуртки вона міняла досить часто.

Освіта та перша робота актриси

У Кривому Розі Катерина Вишнева здобула середню освіту, після чого переїхала до столиці України та вступила до університету театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого. У 2007 році вона закінчила курс Леся Танюка.

Акторську кар’єру Катерина Вишнева почала ще навчаючись в університеті. У 2004 році вона стала актрисою Київського театру сучасного мистецтва “Дах”. Перша роль кіноактриси Катерина Вишнева зіграла у 2007 році, вже після закінчення університету. Перша роль була у серіалі “Колишня”. Там вона грала дівчину, яка приїхала з провінції, щоб випробувати свої сили у великому місті – вступити до театрального, але нічого не вийшло. Для Катерини Вишневої перша роль у кіно стала найскладнішою, але саме роль у серіалі “Колишня” стала її найулюбленішою.

Після цього акторська кар’єра Вишневої пішла вгору. Вона активно співпрацювала з театром “Золоті ворота”, а також “Диким театром”. Про кар’єру та життєвий шлях криворожанки розповідали на сайті Library Art Blog

Кар’єрний шлях Вишневої

Кінокар’єра Катерини Вишневої, починаючи з 2007 року, також пішла в гору. Її запрошували на зйомки таких кінострічок та серіалів як:

  • “Село на мільйон”;
  • “Пес”;
  • “Я тебе знайду”;
  • “Друге життя Єви”;
  • “Хороший хлопець”;
  • “Доля поверненню не підлягає”;
  • “Серце матері”;
  • “Ялинка на мільйон”;
  • “Сонячний листопад”
  • інші.

Репертуар Вишневої у фільмах та серіалах був досить різноманітним. Вона грала ролі закоханих дівчат, одиноких матерів, директорки і навіть наглядачки у в’язниці.

Вона грала як і у драматичних стрічках, так і у комічних. Виконуючи роль, Катерина Вишнева завжди намагається зробити героїню глибшою та багатогранною, вона всіляко наповнює героїнь почуттями, щоб глядачеві вони не видалися однобокими та плоскими.

Успішні ролі мала Катерина Вишнева і в театрі. Вона брала участь у виставі “Вій 2.0”, “Афродизіак” та “Річ-річ”.

Незважаючи на те, що акторська кар’єра Вишневої на території України є дуже успішною. Про великі успіхи, переїзд до Голлівуду та інші типові мрії акторів Катерина Вишнева не думає. Криворожанка всім серцем бажає розвивати українську кіноіндустрію, а головною її метою є зйомка у кіно деяких відомих режисерів України. Одним із таких є Ахтем Сеітаблаєв. Знятися в кіно у відомих українських режисерів, складно  так само як і потрапити Голлівуду.

Comments

.,.,.,.