“Green Hub” від Метінвест для розвитку та відпочинку криворіжців

“Green Hub” це інноваційний простір у Кривому Розі. Він був створений з ініціативи Групи Метінвест з метою розвитку та корисного відпочинку криворіжців. Відвідати інноваційний хаб у Кривому Розі можуть усі охочі, але далеко не кожен криворіжець знає, що у місті є такий унікальний простір. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Створення мережі Green Hub у Кривому Розі

Ціла мережа “Green Hub” у Кривому Розі є одним із проектів з розвитку міста компанії Метінвест. Зелені хаби у Кривому Розі були відкриті у рамках програми соціальної відповідальності промислових підприємств Групи Метінвест. “Метінвест” постійно втілює плани та ідеї щодо покращення міської інфраструктури, розвиває медицину у місті, а також спорт та освіту. Для промислового гіганта – компанії “Метінвест” від початку роботи було дуже важливим не тільки забезпечення робочими місцями та високою заробітною платою криворіжців, а й повне забезпечення дозвілля. А створення у місті цілої мережі “Green Hub” було своєрідним стимулом для мешканців Кривого Рогу для навчання, створення нових ідей, розвитку та іншого.

“Green Hub” доповнює та розвиває кожен район Кривого Рогу. У кожному хабі є все необхідне для комфортного проведення дозвілля або навчання: інноваційне обладнання, сучасний ремонт та комфортні меблі.

Лише протягом 2018-2019-х років з ініціативи “Зеленого Центру Метінвест” було відкрито чотири “Green Hub”. Найперший зелений хаб було відкрито для мешканців Інгулецького району в офісі “Зеленого центру” по вулиці Недєліна, 29. Незабаром “Green Hub” з’явився у Тернівському районі на третьому поверсі палацу культури “Північний” по вулиці Маршака 1В. Наступний зелений хаб було відкрито у Покровському районі у палаці культури “Центральний” по вулиці Мусоргського, 19. Четвертий “Green Hub” було відкрито у будівлі Державного університету економіки та технологій.

Відкриття “Green Hub” у навчальному закладі Кривого Рогу стало справжньою освітньою базою як для студентів ВНЗ на базі якого було відкрито хаб, так і для учнів шкіл та студентів інших навчальних закладів. Зелений хаб відкрив нові можливості для проведення занять. З такою інноваційною локацією заняття стали набагато цікавішими. Крім цього, студентам у “Green Hub” на базі університету розповідали про те, як грамотно використовувати ресурси природи, берегти її і створювати інноваційні та екологічні проекти.

Робота Зелених хабів

Лише за перший рік роботи у першому “Green Hub” в Інгулецькому районі було проведено понад двісті різних заходів для криворіжців. Здебільшого на зустрічах у зеленому хабі обговорювали проблеми екології у місті та шляхи вирішення даної проблеми. Також тут проводили заходи щодо екологічного виховання маленьких криворіжців та порушували питання щодо розвитку кожного мікрорайону та міста в цілому. За 2019 рік заходи у “Green Hub” відвідало понад дві тисячі мешканців Кривого Рогу.

“Green Hub” у Тернівському районі став ідеальною локацією для захоплюючого проведення дозвілля. У Тернівському хабі жителі району дуже часто збиралися до кола друзів та однодумців та створювали нові ідеї та проекти щодо покращення простору громади.

“Green Hub” став справжнім багатофункціональним екологічним простором, який поєднує людей, які бажають стати частиною сталого розвитку та екологічного способу життя у місті.

Зазвичай у графіку складання заходів у Green Hub керівництво відштовхує від переваг жителів Кривого Рогу. Графік заходів “Green Hub” компанія “Метінвест” завжди висвічувала на своїх сторінках у соціальних мережах.

Comments

.,.,.,.