Добриднєва Анна. Історія співачки з Кривого Рогу

Анна Добриднєва є українською співачкою, яка народилася та виросла у Кривому Розі. За свою кар’єру криворіжанка встигла взяти участь у кількох музичних гуртах. Активно займається сольною кар’єрою та волонтерською діяльністю. Далі на kryvyi-rih-trend.

Біографія Анни Добриднєвої

Анна Добриднєва народилася 23 грудня 1985 року у Кривому Розі, у сім’ї Наталії та Юрія Добридневих. Мати Ані займається викладацькою діяльністю у дитячій музичній школі, є автором збірки фортепіанних дуетів. Батько Анни є інженерно-технічним працівником.

З ранніх років Анна хотіла пов’язати своє життя із музикою. У Кривому Розі дівчина закінчила дитячу музичну школу, а пізніше вступила до Криворізького музичного обласного коледжу (раніше училище). Анна переїхала до столиці та продовжила навчання у Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова та у Київському політехнічному інституті. Дівчина отримала 2 спеціальності: “Музичне мистецтво” та “Адміністративний менеджмент”.

Анна брала активну участь у музичних конкурсах академічного вокалу, фортепіанної музики, джазових фестивалях тощо.

Як Анна Добриднєва стала популярною?

За свою музичну кар’єру Анна була учасницею різноманітних музичних колективів. У віці 16 років дівчина брала участь солісткою в групі Mournful Gust. У складі гурту Анна давала концерти у багатьох містах України. 2002 року Анна Добриднєва була учасницею колективу “Стан”. У віці 21 року дівчина була солісткою у групі “KARNA”, який виступав у жанрі альтернативного року. Однак широкої популярності Анна досягла завдяки групі “Пара Нормальних”. У 2008 році колектив випустив дебютний альбом “Я придумаю Happy end”, тираж якого досяг півмільйона дисків. Пісні займали топ чарти найкращих радіостанцій країни та найближчого зарубіжжя. На момент 2010 року “Пара Нормальних” дала понад 300 концертів. Однак у 2010 році колектив покинув соліст Іван Дорн, популярність гурту стала падати. У 2014 році Ганна розпочала активний розвиток сольного проекту “Анна Добриднєва”. Пісні та відеокліпи співачки транслювалися на музичних каналах та радіоефірах. Обличчя співачки з’являється на обкладинках українських глянсових журналів, зокрема, з міжнародним визнанням.

Кар’єра співачки після повномасштабного вторгнення РФ в Україну

Фото із інстаграму Анны Добриднєвої 

До 2022 року Анна Добриднєва давала концерти на території РФ, також співпрацювала з російськими радіостанціями та серіалами. Однак після 24 лютого 2022 року дівчина вирішила відмовитися від співпраці з країною-окупантом. 2022 року Анна Добриднєва активно займається волонтерством, їздить до деокупованих міст та сіл, допомагаючи місцевим жителям. Також співачка брала участь у концерті, який організовувала Соломія Вітвіцька, для дітей, які перебувають у клініці “Охматдит”. Також дівчина активно підтримує Збройні Сили України, проводячи концерти для військових та організовуючи збори для покупки автомобілів на фронт. У період повномасштабного наступу у репертуарі співачки з’явилося багато україномовних пісень, які увійшли до концертної програми для благодійного туру.

Фото із сайту Viva.ua

Comments

.,.,.,.