Робота “Криворізької фундації майбутнього”

Протягом кількох років у Кривому Розі працює організація “Криворізька фундація майбутнього”. Організація займається здійсненням різних проектів для міста та його мешканців: культурних, освітніх, спортивних, а також інфраструктурних. Для реалізації ідей та проектів “Криворізька фундація майбутнього” активно налагоджує зв’язки з міським малим та середнім бізнесом, закладами культури, навчальними установами, іншими міськими громадськими організаціями та з ініціативними жителями Кривого Рогу. Крім цього, криворізька організація активно співпрацює із партнерами з інших міст України, а також з іноземними партнерами для реалізації проектів у Кривому Розі. Але про діяльність такої унікальної організації у Кривому Розі мало хто знає. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Історія “Криворізької фундації майбутнього”

“Криворізька фундація майбутнього” була заснована у 2018 році з метою розвитку міста та втілення важливих проектів. Тільки за перший рік діяльність організації у Кривому Розі було реалізовано безліч найрізноманітніших і дуже важливих проектів. До їх втілення приєдналося багато учасників. Також реалізація багатьох проектів “Криворізького фонду майбутнього” була можлива завдяки тісній співпраці з гірничо-металургійною компанією “Метінвест”. Кожен проект був спрямований на покращення якості життя криворіжців, їх дозвілля, інфраструктури міста, покращення якості освіти, доступність спорту, медицини, а також соціальних послуг.

Проекти “Криворізької фу майбутнього”

Одним із найвідоміших і дуже важливих проектів для криворіжців від “Криворізької фундації майбутнього” було відкриття на мікрорайоні Інгулець кінотеатру. Як відомо Кривий Ріг є найдовшим містом у Європі. Всі кінотеатри у Кривому Розі знаходяться в центрі і мешканцям Інгульця було дуже незручно їздити 50 кілометрів у центр міста, щоб сходити в кіно. Тому взимку 2019 року з ініціативи “Криворізького фонду майбутнього” та за фінансової підтримки компанії “Метінвест” на базі палацу культури “Інгулець” було відкрито місцевий кінотеатр.

Не менш важливим проектом “Криворізького фонду майбутнього” для мешканців Кривого Рогу було відкриття абсолютно нового для міста простору – “IT HUB coworking”. Він був відкритий також узимку 2019 року на базі корпусу Державного університету економіки та технологій. Коворкінг для Кривого Рогу став важливим інфраструктурним проектом. Також він у своєму роді є інструментом, який може впливати на вибір студентів – залишитися працювати у рідному місті, втілювати ідеї та розвивати його. Крім того, коворкінг у Кривому Розі став дуже зручним для роботи різних підприємців та досвідчених бізнесменів. “Криворізька фундація майбутнього” у співпраці з компанією “Метінвест” постаралися, щоб “IT HUB coworking” у Кривому Розі був оснащений всією необхідною та сучасною технікою для генерації та реалізації ідей щодо розвитку міста та країни.

Також “Криворізька фундація майбутнього” доклала максимум зусиль для того, щоб на базі криворізьких вищих навчальних закладів було відкрито кімнати матері та дитини. Це створило максимально комфортні умови для студентів-батьків. Крім цього, на базі Криворізького педагогічного університету з ініціативи “Криворізького фонду майбутнього” було відкрито перший хостел для студентів.

“Криворізька фундація майбутнього” за роки своєї діяльності реалізувала низку дуже важливих проектів, зокрема:

  • “Kids education” – створення дитячих центрів;
  • “Social business school” – навчання для підприємців;
  • інших.

Тільки за перші два роки роботи “Криворізька фундація майбутнього” реалізувала у місті понад сотню різних проектів.

Comments

.,.,.,.